AC2010FK-0791RL
YageoYageo
AC2010FK-0791RL Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AC2010FK-0791RL
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES SMD 91 OHM 1% 3/4W 2010
Fitxak: AC2010FK-0791RL.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
8000 pcs
  • Mezua
AC2010FK-0791RLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AC2010FK-0791RL fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES SMD 91 OHM 1% 3/4W 2010 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1958382 pcs Datuen fitxa AC2010FK-0791RL.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 2010 Tamaina / dimentsioa 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Series AC Erresistentzia 91 Ohms
Energia (Watts) 0.75W, 3/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2010 (5025 Metric) Beste izenak AC2010FK-0791RL-ND
YAG4018TR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.026" (0.65mm) Ezaugarriak Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant
Failure Rate - Deskribapen zehatza 91 Ohms ±1% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thick Film