AC2010FK-072K7L
YageoYageo
AC2010FK-072K7L Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AC2010FK-072K7L
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES SMD 2.7K OHM 1% 3/4W 2010
Fitxak: AC2010FK-072K7L.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
AC2010FK-072K7Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AC2010FK-072K7L fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES SMD 2.7K OHM 1% 3/4W 2010 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1949264 pcs Datuen fitxa AC2010FK-072K7L.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 2010 Tamaina / dimentsioa 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Series AC Erresistentzia 2.7 kOhms
Energia (Watts) 0.75W, 3/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2010 (5025 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.026" (0.65mm)
Ezaugarriak Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Failure Rate -
Deskribapen zehatza 2.7 kOhms ±1% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thick Film Konposizio Thick Film