AC1206JR-0710ML
YageoYageo
AC1206JR-0710ML Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AC1206JR-0710ML
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES SMD 10M OHM 5% 1/4W 1206
Fitxak: AC1206JR-0710ML.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
10000 pcs
  • Mezua
AC1206JR-0710MLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AC1206JR-0710ML fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES SMD 10M OHM 5% 1/4W 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 8595504 pcs Datuen fitxa AC1206JR-0710ML.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 1206 Tamaina / dimentsioa 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm)
Series AC Erresistentzia 10 MOhms
Energia (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Beste izenak AC1206JR-0710ML-ND
YAG3915TR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.026" (0.65mm) Ezaugarriak Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant
Failure Rate - Deskribapen zehatza 10 MOhms ±5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thick Film