AC1206FR-072M4L
YageoYageo
AC1206FR-072M4L Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AC1206FR-072M4L
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES SMD 2.4M OHM 1% 1/4W 1206
Fitxak: AC1206FR-072M4L.pdf
  • Mezua
AC1206FR-072M4Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AC1206FR-072M4L fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES SMD 2.4M OHM 1% 1/4W 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 10493474 pcs Datuen fitxa AC1206FR-072M4L.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 1206 Tamaina / dimentsioa 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm)
Series AC Erresistentzia 2.4 MOhms
Energia (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.026" (0.65mm)
Ezaugarriak Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Failure Rate -
Deskribapen zehatza 2.4 MOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thick Film Konposizio Thick Film