AC0805JRNPO0BN331
YageoYageo
Yageo
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AC0805JRNPO0BN331
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena CAP CER 330PF 100V C0G 0805
Fitxak: AC0805JRNPO0BN331.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
8000 pcs
  • Mezua
AC0805JRNPO0BN331ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AC0805JRNPO0BN331 fabrikatzailea Yageo
deskribapena CAP CER 330PF 100V C0G 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2219816 pcs Datuen fitxa AC0805JRNPO0BN331.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) 0.028" (0.70mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Series AC
balorazio AEC-Q200 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 330pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
kapazitantzia 330pF eskaerak Automotive