AC0603FR-07523KL
YageoYageo
AC0603FR-07523KL Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AC0603FR-07523KL
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES SMD 523K OHM 1% 1/10W 0603
Fitxak: AC0603FR-07523KL.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
AC0603FR-07523KLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AC0603FR-07523KL fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES SMD 523K OHM 1% 1/10W 0603 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 25733069 pcs Datuen fitxa AC0603FR-07523KL.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0603 Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Series AC Erresistentzia 523 kOhms
Energia (Watts) 0.1W, 1/10W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0603 (1608 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.022" (0.55mm)
Ezaugarriak Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Failure Rate -
Deskribapen zehatza 523 kOhms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thick Film Konposizio Thick Film