AC0201JR-0733RL
YageoYageo
AC0201JR-0733RL Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AC0201JR-0733RL
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES SMD 33 OHM 5% 1/20W 0201
Fitxak: AC0201JR-0733RL.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
30000 pcs
  • Mezua
AC0201JR-0733RLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AC0201JR-0733RL fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES SMD 33 OHM 5% 1/20W 0201 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 18684107 pcs Datuen fitxa AC0201JR-0733RL.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0201 Tamaina / dimentsioa 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Series AC Erresistentzia 33 Ohms
Energia (Watts) 0.05W, 1/20W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0201 (0603 Metric) Beste izenak AC0201JR-0733RL-ND
YAG5733TR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.010" (0.26mm) Ezaugarriak Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant
Failure Rate - Deskribapen zehatza 33 Ohms ±5% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thick Film