AC0201FR-076K2L
YageoYageo
AC0201FR-076K2L Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AC0201FR-076K2L
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES SMD 6.2K OHM 1% 1/20W 0201
Fitxak: AC0201FR-076K2L.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
AC0201FR-076K2Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AC0201FR-076K2L fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES SMD 6.2K OHM 1% 1/20W 0201 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 893230 pcs Datuen fitxa AC0201FR-076K2L.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0201 Tamaina / dimentsioa 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Series AC Erresistentzia 6.2 kOhms
Energia (Watts) 0.05W, 1/20W Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua 0201 (0603 Metric) Beste izenak YAG5235DKR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.010" (0.26mm) Ezaugarriak Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant
Failure Rate - Deskribapen zehatza 6.2 kOhms ±1% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thick Film