AC0201FR-075R6L
YageoYageo
AC0201FR-075R6L Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AC0201FR-075R6L
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES SMD 5.6 OHM 1% 1/20W 0201
Fitxak: AC0201FR-075R6L.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
  • Mezua
AC0201FR-075R6Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AC0201FR-075R6L fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES SMD 5.6 OHM 1% 1/20W 0201 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 14296565 pcs Datuen fitxa AC0201FR-075R6L.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea -100/ +350ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0201 Tamaina / dimentsioa 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Series AC Erresistentzia 5.6 Ohms
Energia (Watts) 0.05W, 1/20W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0201 (0603 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.010" (0.26mm)
Ezaugarriak Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Failure Rate -
Deskribapen zehatza 5.6 Ohms ±1% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thick Film Konposizio Thick Film