AC0201FR-0728RL
YageoYageo
AC0201FR-0728RL Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AC0201FR-0728RL
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES SMD 28 OHM 1% 1/20W 0201
Fitxak: AC0201FR-0728RL.pdf
  • Mezua
AC0201FR-0728RLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AC0201FR-0728RL fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES SMD 28 OHM 1% 1/20W 0201 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 18009289 pcs Datuen fitxa AC0201FR-0728RL.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioa - Lan egitea 0.05W, 1/20W
Tentsioa - Tasa 0201 Lodiera (Max) ±200ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Series AC
RoHS egoera Tape & Reel (TR) polarizazio 0201 (0603 Metric)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia AC0201FR-0728RL Altuera - Eserita (Max) 0.010" (0.26mm)
Ezaugarriak Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant FIFO en 2
Zabaldutako deskribapena 28 Ohm ±1% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thick Film ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±1%
deskribapena RES SMD 28 OHM 1% 1/20W 0201 Estaldura, Etxebizitza mota Thick Film