AA1218FK-07124KL
YageoYageo
AA1218FK-07124KL Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AA1218FK-07124KL
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES SMD 124K OHM 1W 1812 WIDE
Fitxak: AA1218FK-07124KL.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
AA1218FK-07124KLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AA1218FK-07124KL fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES SMD 124K OHM 1W 1812 WIDE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 627001 pcs Datuen fitxa AA1218FK-07124KL.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±150ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 1218 Tamaina / dimentsioa 0.122" L x 0.181" W (3.10mm x 4.60mm)
Series AA Erresistentzia 124 kOhms
Energia (Watts) 1W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Wide 1812 (4532 Metric), 1218 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.026" (0.65mm)
Ezaugarriak Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Failure Rate -
Deskribapen zehatza 124 kOhms ±1% 1W Chip Resistor Wide 1812 (4532 Metric), 1218 Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thick Film Konposizio Thick Film