AA1206FR-07105RL
YageoYageo
Yageo
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AA1206FR-07105RL
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES SMD 105 OHM 1% 1/4W 1206
Fitxak: AA1206FR-07105RL.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
AA1206FR-07105RLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AA1206FR-07105RL fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES SMD 105 OHM 1% 1/4W 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3632620 pcs Datuen fitxa AA1206FR-07105RL.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±150ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 1206 Tamaina / dimentsioa 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm)
Series AA Erresistentzia 105 Ohms
Energia (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.026" (0.65mm)
Ezaugarriak Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Failure Rate -
Deskribapen zehatza 105 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thick Film Konposizio Thick Film