AA0201FR-0782K5L
YageoYageo
AA0201FR-0782K5L Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AA0201FR-0782K5L
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES SMD 82.5K OHM 1% 1/20W 0201
Fitxak: AA0201FR-0782K5L.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
  • Mezua
AA0201FR-0782K5Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AA0201FR-0782K5L fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES SMD 82.5K OHM 1% 1/20W 0201 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5564974 pcs Datuen fitxa AA0201FR-0782K5L.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±300ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0201 Tamaina / dimentsioa 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Series AA Erresistentzia 82.5 kOhms
Energia (Watts) 0.05W, 1/20W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0201 (0603 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.010" (0.26mm)
Ezaugarriak Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Failure Rate -
Deskribapen zehatza 82.5 kOhms ±1% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thick Film Konposizio Thick Film