9T12062A2002DAHFT
YageoYageo
9T12062A2002DAHFT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 9T12062A2002DAHFT
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES SMD 20K OHM 0.5% 1/8W 1206
Fitxak: 9T12062A2002DAHFT.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
9T12062A2002DAHFTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 9T12062A2002DAHFT fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES SMD 20K OHM 0.5% 1/8W 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3801 pcs Datuen fitxa 9T12062A2002DAHFT.pdf
tolerantzia ±0.5% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 1206 Tamaina / dimentsioa 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm)
Series RT Erresistentzia 20 kOhms
Energia (Watts) 0.125W, 1/8W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Beste izenak 2390 611 62003
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.026" (0.65mm) Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 20 kOhms ±0.5% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Thin Film