9T08052A7870BAHFT
YageoYageo
9T08052A7870BAHFT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 9T08052A7870BAHFT
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES SMD 787 OHM 0.1% 1/8W 0805
Fitxak: 9T08052A7870BAHFT.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
9T08052A7870BAHFTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 9T08052A7870BAHFT fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES SMD 787 OHM 0.1% 1/8W 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3784 pcs Datuen fitxa 9T08052A7870BAHFT.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0805 Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Series RT Erresistentzia 787 Ohms
Energia (Watts) 0.125W, 1/8W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Beste izenak 2390 601 47871
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.024" (0.60mm) Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 787 Ohms ±0.1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Thin Film