9T08052A6491CBHFT
YageoYageo
9T08052A6491CBHFT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 9T08052A6491CBHFT
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES SMD 6.49KOHM 0.25% 1/8W 0805
Fitxak: 9T08052A6491CBHFT.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
9T08052A6491CBHFTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 9T08052A6491CBHFT fabrikatzailea Yageo
Kopurua eskuragarri 3285 pcs Datuen fitxa 9T08052A6491CBHFT.pdf
tolerantzia ±0.25% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0805 Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Series RT Erresistentzia 6.49 kOhms
Energia (Watts) 0.125W, 1/8W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Beste izenak 2390 401 56492
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.024" (0.60mm) Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 6.49 kOhms ±0.25% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Thin Film