9T08052A3302DAHFT
YageoYageo
9T08052A3302DAHFT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 9T08052A3302DAHFT
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES SMD 33K OHM 0.5% 1/8W 0805
Fitxak: 9T08052A3302DAHFT.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
9T08052A3302DAHFTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 9T08052A3302DAHFT fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES SMD 33K OHM 0.5% 1/8W 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3677 pcs Datuen fitxa 9T08052A3302DAHFT.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioa - Lan egitea 0.125W, 1/8W
Tentsioa - Tasa 0805 Lodiera (Max) ±100ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Series RT
RoHS egoera Tape & Reel (TR) polarizazio 0805 (2012 Metric)
Beste izenak 2390 601 63303
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Altuera - Eserita (Max) 0.024" (0.60mm) Ezaugarriak -
FIFO en 2 Zabaldutako deskribapena 33k Ohm ±0.5% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Thin Film
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±0.5% deskribapena RES SMD 33K OHM 0.5% 1/8W 0805