9T08052A2802FBHFT
YageoYageo
9T08052A2802FBHFT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 9T08052A2802FBHFT
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES SMD 28K OHM 1% 1/8W 0805
Fitxak: 9T08052A2802FBHFT.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
9T08052A2802FBHFTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 9T08052A2802FBHFT fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES SMD 28K OHM 1% 1/8W 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6092 pcs Datuen fitxa 9T08052A2802FBHFT.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0805 Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Series RT Erresistentzia 28 kOhms
Energia (Watts) 0.125W, 1/8W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Beste izenak 2390 401 72803
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.024" (0.60mm) Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 28 kOhms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Thin Film