9T06031A4752DBHFT
YageoYageo
9T06031A4752DBHFT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 9T06031A4752DBHFT
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES SMD 47.5KOHM 0.5% 1/10W 0603
Fitxak: 9T06031A4752DBHFT.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
9T06031A4752DBHFTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 9T06031A4752DBHFT fabrikatzailea Yageo
Kopurua eskuragarri 6751 pcs Datuen fitxa 9T06031A4752DBHFT.pdf
tolerantzia ±0.5% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0603 Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Series RT Erresistentzia 47.5 kOhms
Energia (Watts) 0.1W, 1/10W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0603 (1608 Metric) Beste izenak 2390 404 64753
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.022" (0.55mm) Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 47.5 kOhms ±0.5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Thin Film