9T04021A39R2DBHF3
YageoYageo
9T04021A39R2DBHF3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 9T04021A39R2DBHF3
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES SMD 39.2 OHM 0.5% 1/16W 0402
Fitxak: 9T04021A39R2DBHF3.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
9T04021A39R2DBHF3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 9T04021A39R2DBHF3 fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES SMD 39.2 OHM 0.5% 1/16W 0402 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6795 pcs Datuen fitxa 9T04021A39R2DBHF3.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioa - Lan egitea 0.063W, 1/16W
Tentsioa - Tasa 0402 Lodiera (Max) ±100ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Series RT
RoHS egoera Tape & Reel (TR) polarizazio 0402 (1005 Metric)
Beste izenak 2390 407 63929
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Altuera - Eserita (Max) 0.014" (0.35mm) Ezaugarriak -
FIFO en 2 Zabaldutako deskribapena 39.2 Ohm ±0.5% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Thin Film
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±0.5% deskribapena RES SMD 39.2 OHM 0.5% 1/16W 0402