9T04021A2002BAHF3
YageoYageo
9T04021A2002BAHF3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 9T04021A2002BAHF3
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES SMD 20K OHM 0.1% 1/16W 0402
Fitxak: 9T04021A2002BAHF3.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
9T04021A2002BAHF3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 9T04021A2002BAHF3 fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES SMD 20K OHM 0.1% 1/16W 0402 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3753 pcs Datuen fitxa 9T04021A2002BAHF3.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0402 Tamaina / dimentsioa 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Series RT Erresistentzia 20 kOhms
Energia (Watts) 0.063W, 1/16W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0402 (1005 Metric) Beste izenak 2390 606 42003
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.014" (0.35mm) Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 20 kOhms ±0.1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Thin Film