9C12063A6984FKHFT
YageoYageo
9C12063A6984FKHFT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 9C12063A6984FKHFT
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES SMD 6.98M OHM 1% 1/4W 1206
Fitxak: 9C12063A6984FKHFT.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
9C12063A6984FKHFTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 9C12063A6984FKHFT fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES SMD 6.98M OHM 1% 1/4W 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3110 pcs Datuen fitxa 9C12063A6984FKHFT.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 1206 Tamaina / dimentsioa 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm)
Series 9C Erresistentzia 6.98 MOhms
Energia (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Beste izenak 311-6.98MFCT
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.026" (0.65mm) Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 6.98 MOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Thick Film