9C08052A2R10FGHFT
YageoYageo
9C08052A2R10FGHFT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 9C08052A2R10FGHFT
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES SMD 2.1 OHM 1% 1/8W 0805
Fitxak: 9C08052A2R10FGHFT.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
9C08052A2R10FGHFTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 9C08052A2R10FGHFT fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES SMD 2.1 OHM 1% 1/8W 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3700 pcs Datuen fitxa 9C08052A2R10FGHFT.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±500ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0805 Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Series 9C Erresistentzia 2.1 Ohms
Energia (Watts) 0.125W, 1/8W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Beste izenak 232273462108
311-2.10CTR
9C08052A2R10FKHFT
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.024" (0.60mm) Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 2.1 Ohms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Thick Film