9C04021A3003FLHF3
YageoYageo
9C04021A3003FLHF3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 9C04021A3003FLHF3
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES SMD 300K OHM 1% 1/16W 0402
Fitxak: 9C04021A3003FLHF3.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
9C04021A3003FLHF3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 9C04021A3003FLHF3 fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES SMD 300K OHM 1% 1/16W 0402 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4109 pcs Datuen fitxa 9C04021A3003FLHF3.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0402 Tamaina / dimentsioa 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Series 9C Erresistentzia 300 kOhms
Energia (Watts) 0.063W, 1/16W Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua 0402 (1005 Metric) Beste izenak 311-300KLDKR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.016" (0.40mm) Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 300 kOhms ±1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Thick Film