Y4057200R000K0L
Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y4057200R000K0L
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Produktuaren Deskribapena TRIMMER 200 OHM 0.25W PC PIN
Fitxak: Y4057200R000K0L.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
Y4057200R000K0Lren zehaztapenak
deskribapena TRIMMER 200 OHM 0.25W PC PIN Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5160 pcs Datuen fitxa Y4057200R000K0L.pdf
Tentsioa - Lan egitea 0.25W, 1/4W Lodiera (Max) ±10ppm/°C
Amaiera estiloa PC Pins Tenperatura barrutia 21
Tamaina / dimentsioa Rectangular - 0.250" x 0.175" Face x 0.250" H (6.35mm x 4.45mm x 6.35mm) Series Accutrim™1242X
RoHS egoera Bulk Aktibitate kopurua Metal Foil
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia Y4057200R000K0L Zabaldutako deskribapena 200 Ohm 0.25W, 1/4W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Metal Foil 21 Turn Side Adjustment
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±10% deskribapena TRIMMER 200 OHM 0.25W PC PIN