Y174631K3000Q5R
Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y174631K3000Q5R
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Produktuaren Deskribapena RES SMD 31.3K OHM 0.4W J LEAD
Fitxak: Y174631K3000Q5R.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
Y174631K3000Q5Rren zehaztapenak
deskribapena RES SMD 31.3K OHM 0.4W J LEAD Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4615 pcs Datuen fitxa Y174631K3000Q5R.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioa - Lan egitea 0.4W
Tentsioa - Tasa SMD Lodiera (Max) ±0.2ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 0.287" L x 0.170" W (7.29mm x 4.32mm) Series SMR3DZ
RoHS egoera Tape & Reel (TR) polarizazio 3017 J-Lead
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia Y174631K3000Q5R Altuera - Eserita (Max) 0.122" (3.10mm)
Ezaugarriak Moisture Resistant, Non-Inductive, Pulse Withstanding FIFO en 2
Zabaldutako deskribapena 31.3k Ohm ±0.02% 0.4W Chip Resistor 3017 J-Lead Moisture Resistant, Non-Inductive, Pulse Withstanding Metal Foil ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±0.02%
deskribapena RES SMD 31.3K OHM 0.4W J LEAD Estaldura, Etxebizitza mota Metal Foil