Y1746152R000A5R
Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y1746152R000A5R
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Produktuaren Deskribapena RES SMD 152OHM 0.05% 0.6W J LEAD
Fitxak: Y1746152R000A5R.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
Y1746152R000A5Rren zehaztapenak
deskribapena RES SMD 152OHM 0.05% 0.6W J LEAD Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4396 pcs Datuen fitxa Y1746152R000A5R.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioa - Lan egitea 0.6W
Tentsioa - Tasa SMD Lodiera (Max) ±0.2ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 0.287" L x 0.170" W (7.29mm x 4.32mm) Series SMR3DZ
RoHS egoera Tape & Reel (TR) polarizazio 3017 J-Lead
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia Y1746152R000A5R Altuera - Eserita (Max) 0.122" (3.10mm)
Ezaugarriak Moisture Resistant, Non-Inductive, Pulse Withstanding FIFO en 2
Zabaldutako deskribapena 152 Ohm ±0.05% 0.6W Chip Resistor 3017 J-Lead Moisture Resistant, Non-Inductive, Pulse Withstanding Metal Foil ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±0.05%
deskribapena RES SMD 152OHM 0.05% 0.6W J LEAD Estaldura, Etxebizitza mota Metal Foil