Y17451K12000Q3R
Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Y17451K12000Q3R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y17451K12000Q3R
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Produktuaren Deskribapena RES SMD 1.12K OHM 1/4W J LEAD
Fitxak: Y17451K12000Q3R.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
Y17451K12000Q3Rren zehaztapenak
deskribapena RES SMD 1.12K OHM 1/4W J LEAD Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4222 pcs Datuen fitxa Y17451K12000Q3R.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioa - Lan egitea 0.25W, 1/4W
Tentsioa - Tasa SMD Lodiera (Max) ±0.2ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 0.236" L x 0.126" W (5.99mm x 3.20mm) Series SMR1DZ
RoHS egoera Tape & Reel (TR) polarizazio 2512 J-Lead
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia Y17451K12000Q3R Altuera - Eserita (Max) 0.110" (2.79mm)
Ezaugarriak Moisture Resistant, Non-Inductive, Pulse Withstanding FIFO en 2
Zabaldutako deskribapena 1.12k Ohm ±0.02% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 2512 J-Lead Moisture Resistant, Non-Inductive, Pulse Withstanding Metal Foil ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±0.02%
deskribapena RES SMD 1.12K OHM 1/4W J LEAD Estaldura, Etxebizitza mota Metal Foil