Y1745160R000F9L
Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Y1745160R000F9L Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y1745160R000F9L
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Produktuaren Deskribapena RES SMD 160 OHM 1% 1/4W J LEAD
Fitxak: Y1745160R000F9L.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
Y1745160R000F9Lren zehaztapenak
deskribapena RES SMD 160 OHM 1% 1/4W J LEAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 16781 pcs Datuen fitxa Y1745160R000F9L.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioa - Lan egitea 0.25W, 1/4W
Tentsioa - Tasa SMD Lodiera (Max) ±0.2ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 0.236" L x 0.126" W (5.99mm x 3.20mm) Series SMR1DZ
RoHS egoera Bulk polarizazio 2512 J-Lead
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia Y1745160R000F9L Altuera - Eserita (Max) 0.110" (2.79mm)
Ezaugarriak Moisture Resistant, Non-Inductive, Pulse Withstanding FIFO en 2
Zabaldutako deskribapena 160 Ohm ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 2512 J-Lead Moisture Resistant, Non-Inductive, Pulse Withstanding Metal Foil ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±1%
deskribapena RES SMD 160 OHM 1% 1/4W J LEAD Estaldura, Etxebizitza mota Metal Foil