Y1636390R000F0W
Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Y1636390R000F0W Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y1636390R000F0W
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Produktuaren Deskribapena RES SMD 390 OHM 1% 1/10W 0603
Fitxak: Y1636390R000F0W.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
Y1636390R000F0Wren zehaztapenak
deskribapena RES SMD 390 OHM 1% 1/10W 0603 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 19264 pcs Datuen fitxa Y1636390R000F0W.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioa - Lan egitea 0.1W, 1/10W
Tentsioa - Tasa 0603 Lodiera (Max) ±0.2ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm) Series VSMP
RoHS egoera Tray - Waffle polarizazio 0603 (1608 Metric)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia Y1636390R000F0W Altuera - Eserita (Max) 0.025" (0.64mm)
Ezaugarriak Moisture Resistant, Non-Inductive FIFO en 2
Zabaldutako deskribapena 390 Ohm ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±1%
deskribapena RES SMD 390 OHM 1% 1/10W 0603 Estaldura, Etxebizitza mota Metal Foil