Y162816R0000C9W
Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Y162816R0000C9W Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y162816R0000C9W
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Produktuaren Deskribapena RES SMD 16 OHM 0.25% 3/4W 2512
Fitxak: Y162816R0000C9W.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
  • Mezua
Y162816R0000C9Wren zehaztapenak
deskribapena RES SMD 16 OHM 0.25% 3/4W 2512 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 11337 pcs Datuen fitxa Y162816R0000C9W.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioa - Lan egitea 0.75W, 3/4W
Tentsioa - Tasa 2512 Lodiera (Max) ±0.2ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 0.249" L x 0.127" W (6.32mm x 3.23mm) Series VSMP
RoHS egoera Tray - Waffle polarizazio 2512 (6432 Metric)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia Y162816R0000C9W Altuera - Eserita (Max) 0.025" (0.64mm)
Ezaugarriak Moisture Resistant, Non-Inductive FIFO en 2
Zabaldutako deskribapena 16 Ohm ±0.25% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±0.25%
deskribapena RES SMD 16 OHM 0.25% 3/4W 2512 Estaldura, Etxebizitza mota Metal Foil