Y16273K09000D13W
Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Y16273K09000D13W Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y16273K09000D13W
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Produktuaren Deskribapena RES SMD 3.09K OHM 0.5% 1/2W 2010
Fitxak: Y16273K09000D13W.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
Y16273K09000D13Wren zehaztapenak
deskribapena RES SMD 3.09K OHM 0.5% 1/2W 2010 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4861 pcs Datuen fitxa Y16273K09000D13W.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioa - Lan egitea 0.5W, 1/2W
Tentsioa - Tasa 2010 Lodiera (Max) ±0.2ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 0.198" L x 0.097" W (5.03mm x 2.46mm) Series VSMP
RoHS egoera Tray - Waffle polarizazio 2010 (5025 Metric)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia Y16273K09000D13W Altuera - Eserita (Max) 0.025" (0.64mm)
Ezaugarriak Moisture Resistant, Non-Inductive FIFO en 2
Zabaldutako deskribapena 3.09k Ohm ±0.5% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±0.5%
deskribapena RES SMD 3.09K OHM 0.5% 1/2W 2010 Estaldura, Etxebizitza mota Metal Foil