Y162726R1000B9W
Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Y162726R1000B9W Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y162726R1000B9W
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Produktuaren Deskribapena RES SMD 26.1 OHM 0.1% 1/2W 2010
Fitxak: Y162726R1000B9W.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
  • Mezua
Y162726R1000B9Wren zehaztapenak
deskribapena RES SMD 26.1 OHM 0.1% 1/2W 2010 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 13785 pcs Datuen fitxa Y162726R1000B9W.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioa - Lan egitea 0.5W, 1/2W
Tentsioa - Tasa 2010 Lodiera (Max) ±0.2ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 0.198" L x 0.097" W (5.03mm x 2.46mm) Series VSMP
RoHS egoera Tray - Waffle polarizazio 2010 (5025 Metric)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia Y162726R1000B9W Altuera - Eserita (Max) 0.025" (0.64mm)
Ezaugarriak Moisture Resistant, Non-Inductive FIFO en 2
Zabaldutako deskribapena 26.1 Ohm ±0.1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±0.1%
deskribapena RES SMD 26.1 OHM 0.1% 1/2W 2010 Estaldura, Etxebizitza mota Metal Foil