Y16264K70000Q13R
Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y16264K70000Q13R
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Produktuaren Deskribapena RES SMD 4.7K OHM 0.02% 0.3W 1506
Fitxak: Y16264K70000Q13R.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
Y16264K70000Q13Rren zehaztapenak
deskribapena RES SMD 4.7K OHM 0.02% 0.3W 1506 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4984 pcs Datuen fitxa Y16264K70000Q13R.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioa - Lan egitea 0.3W
Tentsioa - Tasa 1506 Lodiera (Max) ±0.2ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 0.150" L x 0.062" W (3.81mm x 1.57mm) Series VSMP
RoHS egoera Tape & Reel (TR) polarizazio 1506
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia Y16264K70000Q13R Altuera - Eserita (Max) 0.025" (0.64mm)
Ezaugarriak Moisture Resistant, Non-Inductive FIFO en 2
Zabaldutako deskribapena 4.7k Ohm ±0.02% 0.3W Chip Resistor 1506 Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±0.02%
deskribapena RES SMD 4.7K OHM 0.02% 0.3W 1506 Estaldura, Etxebizitza mota Metal Foil