Y1624310R000D23W
Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Y1624310R000D23W Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y1624310R000D23W
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Produktuaren Deskribapena RES SMD 310 OHM 0.5% 1/5W 0805
Fitxak: Y1624310R000D23W.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
Y1624310R000D23Wren zehaztapenak
deskribapena RES SMD 310 OHM 0.5% 1/5W 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6337 pcs Datuen fitxa Y1624310R000D23W.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioa - Lan egitea 0.2W, 1/5W
Tentsioa - Tasa 0805 Lodiera (Max) ±0.2ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm) Series VSMP
RoHS egoera Tray - Waffle polarizazio 0805 (2012 Metric)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia Y1624310R000D23W Altuera - Eserita (Max) 0.025" (0.64mm)
Ezaugarriak Moisture Resistant, Non-Inductive FIFO en 2
Zabaldutako deskribapena 310 Ohm ±0.5% 0.2W, 1/5W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±0.5%
deskribapena RES SMD 310 OHM 0.5% 1/5W 0805 Estaldura, Etxebizitza mota Metal Foil