Y16060R30000D9W
Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Y16060R30000D9W Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y16060R30000D9W
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Produktuaren Deskribapena RES SMD 0.3 OHM 1W 2516 WIDE
Fitxak: Y16060R30000D9W.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
Y16060R30000D9Wren zehaztapenak
deskribapena RES SMD 0.3 OHM 1W 2516 WIDE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 13048 pcs Datuen fitxa Y16060R30000D9W.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioa - Lan egitea 1W
Tentsioa - Tasa SMD Lodiera (Max) ±0.2ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 0.160" L x 0.250" W (4.06mm x 6.35mm) Series VCS1625ZP
RoHS egoera Tray - Waffle polarizazio Wide 2516 (6440 Metric), 1625
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia Y16060R30000D9W Altuera - Eserita (Max) 0.040" (1.02mm)
Ezaugarriak Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive FIFO en 4
Zabaldutako deskribapena 0.3 Ohm ±0.5% 1W Chip Resistor Wide 2516 (6440 Metric), 1625 Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±0.5%
deskribapena RES SMD 0.3 OHM 1W 2516 WIDE Estaldura, Etxebizitza mota Metal Foil