Y149619K1000D0W
Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y149619K1000D0W
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Produktuaren Deskribapena RES SMD 19.1KOHM 0.5% 0.15W 1206
Fitxak: Y149619K1000D0W.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
Y149619K1000D0Wren zehaztapenak
deskribapena RES SMD 19.1KOHM 0.5% 0.15W 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 17705 pcs Datuen fitxa Y149619K1000D0W.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioa - Lan egitea 0.15W
Tentsioa - Tasa 1206 Lodiera (Max) ±2ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.062" W (3.20mm x 1.57mm) Series VSM
RoHS egoera Tray - Waffle polarizazio 1206 (3216 Metric)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia Y149619K1000D0W Altuera - Eserita (Max) 0.025" (0.64mm)
Ezaugarriak Moisture Resistant, Non-Inductive FIFO en 2
Zabaldutako deskribapena 19.1k Ohm ±0.5% 0.15W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±0.5%