Y14880R00500D4W
Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Y14880R00500D4W Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y14880R00500D4W
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Produktuaren Deskribapena RES SMD 0.005 OHM 0.5% 3W 3637
Fitxak: Y14880R00500D4W.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
Y14880R00500D4Wren zehaztapenak
deskribapena RES SMD 0.005 OHM 0.5% 3W 3637 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5721 pcs Datuen fitxa Y14880R00500D4W.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioa - Lan egitea 3W
Tentsioa - Tasa 3637 Lodiera (Max) ±15ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 0.360" L x 0.370" W (9.14mm x 9.40mm) Series CSM
RoHS egoera Tray - Waffle polarizazio 3637
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 170°C Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia Y14880R00500D4W Altuera - Eserita (Max) 0.035" (0.89mm)
Ezaugarriak Current Sense, Moisture Resistant FIFO en 4
Zabaldutako deskribapena 0.005 Ohm ±0.5% 3W Chip Resistor 3637 Current Sense, Moisture Resistant Metal Foil ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±0.5%
deskribapena RES SMD 0.005 OHM 0.5% 3W 3637 Estaldura, Etxebizitza mota Metal Foil