Y14870R00400D6R
Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Y14870R00400D6R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y14870R00400D6R
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Produktuaren Deskribapena RES SMD 0.004 OHM 0.5% 1W 2512
Fitxak: Y14870R00400D6R.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
Y14870R00400D6Rren zehaztapenak
deskribapena RES SMD 0.004 OHM 0.5% 1W 2512 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6631 pcs Datuen fitxa Y14870R00400D6R.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioa - Lan egitea 1W
Tentsioa - Tasa 2512 Lodiera (Max) ±15ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 0.250" L x 0.125" W (6.35mm x 3.18mm) Series CSM
RoHS egoera Tape & Reel (TR) polarizazio 2512 (6432 Metric)
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 170°C Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia Y14870R00400D6R Altuera - Eserita (Max) 0.035" (0.89mm)
Ezaugarriak Current Sense, Moisture Resistant FIFO en 4
Zabaldutako deskribapena 0.004 Ohm ±0.5% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Current Sense, Moisture Resistant Metal Foil ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±0.5%
deskribapena RES SMD 0.004 OHM 0.5% 1W 2512 Estaldura, Etxebizitza mota Metal Foil