Y111910R0000D9R
Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y111910R0000D9R
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Produktuaren Deskribapena RES SMD 10 OHM 0.5% 1/4W 1610
Fitxak: Y111910R0000D9R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
Y111910R0000D9Rren zehaztapenak
deskribapena RES SMD 10 OHM 0.5% 1/4W 1610 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 16587 pcs Datuen fitxa Y111910R0000D9R.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioa - Lan egitea 0.25W, 1/4W
Tentsioa - Tasa - Lodiera (Max) ±0.2ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 0.160" L x 0.100" W (4.06mm x 2.54mm) Series VCS1610Z
RoHS egoera Tape & Reel (TR) polarizazio 1610
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia Y111910R0000D9R Altuera - Eserita (Max) 0.040" (1.02mm)
Ezaugarriak Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive FIFO en 4
Zabaldutako deskribapena 10 Ohm ±0.5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1610 Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±0.5%
deskribapena RES SMD 10 OHM 0.5% 1/4W 1610 Estaldura, Etxebizitza mota Metal Foil