Y08500R15000G3W
Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Y08500R15000G3W Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y08500R15000G3W
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Produktuaren Deskribapena RES SMD 0.15 OHM 1/2W 2516 WIDE
Fitxak: Y08500R15000G3W.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
Y08500R15000G3Wren zehaztapenak
deskribapena RES SMD 0.15 OHM 1/2W 2516 WIDE Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5120 pcs Datuen fitxa Y08500R15000G3W.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioa - Lan egitea 0.5W, 1/2W
Tentsioa - Tasa SMD Lodiera (Max) ±2ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 0.160" L x 0.250" W (4.06mm x 6.35mm) Series VCS1625
RoHS egoera Tray - Waffle polarizazio Wide 2516 (6440 Metric), 1625
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia Y08500R15000G3W Altuera - Eserita (Max) 0.040" (1.02mm)
Ezaugarriak Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive FIFO en 4
Zabaldutako deskribapena 0.15 Ohm ±2% 0.5W, 1/2W Chip Resistor Wide 2516 (6440 Metric), 1625 Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±2%
deskribapena RES SMD 0.15 OHM 1/2W 2516 WIDE Estaldura, Etxebizitza mota Metal Foil