Y0089909R000BM0L
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y0089909R000BM0L
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Produktuaren Deskribapena RES 909 OHM 0.6W 00.1% RADIAL
Fitxak: Y0089909R000BM0L.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
  • Mezua
Y0089909R000BM0Lren zehaztapenak
deskribapena RES 909 OHM 0.6W 00.1% RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 10507 pcs Datuen fitxa Y0089909R000BM0L.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioa - Lan egitea 0.6W
Tentsioa - Tasa - Lodiera (Max) ±5ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 0.300" L x 0.105" W (7.62mm x 2.67mm) Series RNC90Y
RoHS egoera Bulk polarizazio Radial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia Y0089909R000BM0L Altuera - Eserita (Max) 0.336" (8.53mm)
Ezaugarriak Moisture Resistant, Non-Inductive FIFO en 2
Zabaldutako deskribapena 909 Ohm ±0.1% 0.6W Through Hole Resistor Radial Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±0.1%
deskribapena RES 909 OHM 0.6W 00.1% RADIAL Estaldura, Etxebizitza mota Metal Foil