Y0075220R000B9L
Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y0075220R000B9L
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Produktuaren Deskribapena RES 220 OHM 0.3W 0.1% RADIAL
Fitxak: Y0075220R000B9L.pdf
  • Mezua
Y0075220R000B9Lren zehaztapenak
deskribapena RES 220 OHM 0.3W 0.1% RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 15371 pcs Datuen fitxa Y0075220R000B9L.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioa - Lan egitea 0.3W
Tentsioa - Tasa - Lodiera (Max) ±8ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 0.300" L x 0.105" W (7.62mm x 2.67mm) Series VSR
RoHS egoera Bulk polarizazio Radial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia Y0075220R000B9L Altuera - Eserita (Max) 0.336" (8.53mm)
Ezaugarriak Non-Inductive FIFO en 2
Zabaldutako deskribapena 220 Ohm ±0.1% 0.3W Through Hole Resistor Radial Non-Inductive Metal Foil ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±0.1%
deskribapena RES 220 OHM 0.3W 0.1% RADIAL Estaldura, Etxebizitza mota Metal Foil