XC5VSX95T-3FF1136C
XilinxXilinx
Xilinx
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: XC5VSX95T-3FF1136C
Fabrikatzaileak / Marka: Xilinx
Produktuaren Deskribapena IC FPGA 640 I/O 1136FCBGA
Fitxak: 1.XC5VSX95T-3FF1136C.pdf2.XC5VSX95T-3FF1136C.pdf3.XC5VSX95T-3FF1136C.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
XC5VSX95T-3FF1136Cren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia XC5VSX95T-3FF1136C fabrikatzailea Xilinx
deskribapena IC FPGA 640 I/O 1136FCBGA Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Tentsioa - hornidura 0.95 V ~ 1.05 V Guztira RAM Bits 8994816
Hornitzaileen gailuen paketea 1136-FCBGA (35x35) Series Virtex®-5 SXT
Pakete / kasua 1136-BBGA, FCBGA Tenperatura operatiboa 0°C ~ 85°C (TJ)