XC4VLX60-10FFG1148C
XilinxXilinx
XC4VLX60-10FFG1148C Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: XC4VLX60-10FFG1148C
Fabrikatzaileak / Marka: Xilinx
Produktuaren Deskribapena IC FPGA 640 I/O 1148FCBGA
Fitxak: 1.XC4VLX60-10FFG1148C.pdf2.XC4VLX60-10FFG1148C.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 103 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 103 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
XC4VLX60-10FFG1148Cren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia XC4VLX60-10FFG1148C fabrikatzailea Xilinx
deskribapena IC FPGA 640 I/O 1148FCBGA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 103 pcs Datuen fitxa 1.XC4VLX60-10FFG1148C.pdf2.XC4VLX60-10FFG1148C.pdf
Tentsioa - hornidura 1.14 V ~ 1.26 V Guztira RAM Bits 2949120
Hornitzaileen gailuen paketea 1148-FCPBGA (35x35) Series Virtex®-4 LX
Pakete / kasua 1148-BBGA, FCBGA Beste izenak 122-1493
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 85°C (TJ) Elementu / Gelaxken Logika kopurua 59904