XC4VLX40-11FF1148I
XilinxXilinx
XC4VLX40-11FF1148I Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: XC4VLX40-11FF1148I
Fabrikatzaileak / Marka: Xilinx
Produktuaren Deskribapena IC FPGA 640 I/O 1148FCBGA
Fitxak: XC4VLX40-11FF1148I.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 79 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 79 pcs
  • Mezua
XC4VLX40-11FF1148Iren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia XC4VLX40-11FF1148I fabrikatzailea Xilinx
deskribapena IC FPGA 640 I/O 1148FCBGA Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 79 pcs Datuen fitxa XC4VLX40-11FF1148I.pdf
Tentsioa - hornidura 1.14 V ~ 1.26 V Guztira RAM Bits 1769472
Hornitzaileen gailuen paketea 1148-FCPBGA (35x35) Series Virtex®-4 LX
Pakete / kasua 1148-BBGA, FCBGA Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C (TJ)