VES150PS48
XP PowerXP Power
VES150PS48 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: VES150PS48
Fabrikatzaileak / Marka: XP Power
Produktuaren Deskribapena AC-DC EXTERNAL PSU, 150W, LEVEL
Fitxak: VES150PS48.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mezua
VES150PS48ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia VES150PS48 fabrikatzailea XP Power
deskribapena AC-DC EXTERNAL PSU, 150W, LEVEL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1430 pcs Datuen fitxa VES150PS48.pdf
Tentsioa - Irteera 48V Tentsioa - Input 90 ~ 264 VAC
Tamaina / dimentsioa 6.66" L x 2.79" W x 1.56" H (169.2mm x 70.9mm x 39.6mm) Series VES150 (150W)
Eskualdea erabilia International Energia (Watts) 150W
polarizazio - Irteerako konektorea Power DIN, 4 Pin
Beste izenak 1470-4468 Tenperatura operatiboa -10°C ~ 60°C
Karga elektrikoaren kontsumoa ez 150mW (Max) Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera mota Cord (Sold Separately)
Sarrerako konektorea IEC 320-C14 inprimakia Desktop (Class I)
Eraginkortasuna Level VI, CoC Tier 2 Deskribapen zehatza 48V 150W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input
Uneko - Irteera (Max) 3.12A Kablearen luzera 47.2" (1.20m)