VCE03US12
XP PowerXP Power
VCE03US12 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: VCE03US12
Fabrikatzaileak / Marka: XP Power
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 12V 3W PCB MNT
Fitxak: VCE03US12.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mezua
VCE03US12ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia VCE03US12 fabrikatzailea XP Power
deskribapena AC/DC CONVERTER 12V 3W PCB MNT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 11078 pcs Datuen fitxa VCE03US12.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 12V
Tentsioa - Input 85 ~ 305 VAC Mota Enclosed
Tamaina / dimentsioa 1.60" L x 0.75" W x 0.75" H (40.6mm x 19.1mm x 19.1mm) Series VCE03
Energia (Watts) 3W Pakete / kasua 4-DIP Module
Beste izenak 1470-4520 Tenperatura operatiboa -25°C ~ 70°C (With Derating)
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Kargatu erregulazioa -
Lineako araudia - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ezaugarriak - Eraginkortasuna 80%
Deskribapen zehatza Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 250mA 85 ~ 305 VAC Input Uneko - Irteera (Max) 250mA