SMP350PS36
XP PowerXP Power
SMP350PS36 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMP350PS36
Fabrikatzaileak / Marka: XP Power
Produktuaren Deskribapena AC-DC CONVERTER, 350W, INDUSTRIA
Fitxak: SMP350PS36.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 877 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 877 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mezua
SMP350PS36ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMP350PS36 fabrikatzailea XP Power
deskribapena AC-DC CONVERTER, 350W, INDUSTRIA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 877 pcs Datuen fitxa SMP350PS36.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 36V
Tentsioa - isolamendua 4kV Tentsioa - Input 85 ~ 264 VAC
Mota Enclosed Tamaina / dimentsioa 7.00" L x 3.60" W x 1.70" H (177.8mm x 91.4mm x 43.2mm)
Series SMP350 Energia (Watts) 349W
Beste izenak 1470-4450 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 70°C (With Derating)
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Chassis Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Karga minimoa behar da No
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak Remote On/Off
Eraginkortasuna 93% Deskribapen zehatza Enclosed AC DC Converter 1 Output 36V 9.7A 85 ~ 264 VAC Input
Uneko - Irteera (Max) 9.7A Homologazioak CB, CE, TUV, UL