PDM30US24
XP PowerXP Power
PDM30US24 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PDM30US24
Fabrikatzaileak / Marka: XP Power
Produktuaren Deskribapena 30 WATTS AC-DC
Fitxak: PDM30US24.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
PDM30US24ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PDM30US24 fabrikatzailea XP Power
deskribapena 30 WATTS AC-DC Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 1863 pcs Datuen fitxa PDM30US24.pdf
Tentsioa - Irteera 24V Tentsioa - Input 80 ~ 264 VAC
Tamaina / dimentsioa 4.33" L x 1.98" W x 1.20" H (110.0mm x 50.3mm x 30.5mm) Series PDM30 (30W)
Eskualdea erabilia International Energia (Watts) 30W
polarizazio Positive Center Irteerako konektorea Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 12.0mm
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 60°C Karga elektrikoaren kontsumoa ez -
Sarrera mota Cord (Sold Separately) Sarrerako konektorea IEC 320-C8
inprimakia Desktop (Class II) Eraginkortasuna 83%
Deskribapen zehatza 24V 30W AC/DC External Desktop (Class II) Adapter Cord (Sold Separately) Input Uneko - Irteera (Max) 1.25A
Kablearen luzera 48" (1.22m) Homologazioak CE